Home » Evden Eve Nakliyat » Öz GaziOsmanpaşa Nakliyat

Öz GaziOsmanpaşa Nakliyat

İstanbul’un en kalabalık semtlerinden olan Gaziosmanpaşa nüfus yoğunluğunun en fazla olduğu yerlerin başında gelmektedir.Hal böyle olunda tabi kide insanlar bir yerden bir yere göç etmek için nakliyat firmalarına ihtiyaç duymaktadırlar. Gaziosmanpaşa da en fazla evden eve nakliyat işi yapan şirketimiz bu konuda müşterilerine çok büyük destek olmaktadır.Her geçen gün artış sağlayan taşımacılık sektörü bu bölgede yoğun ilgi görmektedir.sadece şirketimiz tarafından geçen yılın başından sonuna kadar toplamda 1200 aileyi bunlardan 278 tanesi şehir dışı olmak koşuluyla evden eve nakliyat hizmeti vermiş bulunmaktadır.

Evden eve taşımacılık işi dışarıdan bakıldığı zaman kolay görünse de aslında hiçte öyle bir iş değildir.Taşınacak eşyaların sökülmesi ambalajlanması araçlara taşınması bunlar hummalı bir çalışma gerektiren ve uygun ekipler tarafınca yapılması gereken işlemlerdir.Öz GaziOsmanPaşa Nakliyat olarak biz bu durumların üstesinden her zaman gelmiş bulunmaktayız.Kullanmış olduğumuz ambalaj malzemelerinden tutunda çalışmış olduğumuz marangoz ve elektrik ustalarına kadar özenle seçilmiş bir ekip tarafından yapılmaktadır tüm bu işlemler.sonuçta size evini emeğini emanet etmiş bir aile var ortada ne kadar az zarar verilirse eşyalara müşterilerinizin memnuniyeti o kadar artar. Bu yüzden kullandığınız ekibin kaliteside sizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliktir.

Taşımacılık Sektörüne yön veren şirketimiz tüm Türkiye’ye kaliteli ve kesintisiz hizmet vermektedir.Evden Eve Nakliyat , Şehirler Arası Nakliyat konusunda tartışılmaz bir yere sahiptir. 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezlerimizi arayarak sevkıyatın nereden nereye yapılacağı konusunda bilgi vermeniz yeterli olacaktır.Konuşma esnasında belirtmiş olduğunuz mesafelerdeki taşımacılık ücretini hemen öğrenebilirsiniz.

Çağrı Merkezi : 0 (212) 429 56 40 

Acil Durumlarda : 0 (537) 301 06 59 numaralı hattan destek alabilirsiniz.

İletisim@evdenevenakliyatmerkezi.com

Destek@evdenevenakliyatmerkezi.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir